۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۸

آیا کاندید خوبی برای جراحی زیبایی بینی هستم!؟

اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

آیا کاندید خوبی برای جراحی زیبایی بینی هستم!؟

آیا کاندید خوبی برای جراحی زیبایی بینی هستم!؟ تشخیص اینکه آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی بینی هستید یا خیر به عهده جراح بینی می باشد که ایشان در جلسه مشاوره پیش ازعمل جراحی زیبایی بینی این ممسئله را تعیین می نمایند.

به طور عمده یک کاندید مناسب جراحی بینی باید شرایط زیر را دارا باشد :

از سلامت جسمی  وروحی کامل برخوردار باشد.

از جراحی بینی انتظاراتی واقع بینانه داشته باشد.

در جلسه مشاوره قبل از عمل خواسته های خود از انجام عمل بینی را برای جراح بینی تشریح نماید.

در صورت مصرف داروهای خاص یا ابتلا به بیماری های خاص و همچنین اختلالت وسواسی این مسئله را برای جراح بینی مطرح نمایید.

برای دیدن نتیجه نهایی بینی صبور باشد ، زیرا مشاهده نتایج نهایی از جراحی های زیبایی به خصوص جراحی بینی به دلیل ایجاد تورم بعد از عمل ، مستلزم گذشت حداقل یکسال از زمان جراحی کمی باشد.

همانطور که اشاره نمودیم در رابطه با جراحی زیبایی بینی ، نکته ای که بسیار حائز اهمیت است شکیبایی پس از عمل بینی می باشد .

بسیاری از بیماران بلافاصله پس از جراحی بینی به دلیل مشاهده تورم موجود در بینی به پزشک متخصص خود مراجعه نموده و ابرازمی کنند که نیاز به عمل مجدد بینی دارند در این موارد توصیه می شود حتما به مدت یکسال صبر نمایند و سپس بنا به صلاحدید پزشک اقدام به جراحی ترمیمی بینی نمایند.

در غیر اینصورت به دلیل عدم بهبود زخم ها و انجام روند ترمیم بینی پس از عمل ، انجام جراحی ثانویه بینی ، عوارض متعددی و در برخی موارد عوارض جبران ناپذیری برای فرد ایجاد خواهد نمود.

کاندیدای مناسب جراحی بینی :

در ظاهر بینی یا عملکرد آن دارای اختلالات عمده باشند.

دارای قوز برجسته و بزرگ در بینی باشند یا نوک بینی آن ها بدفرم بوده یا قاعده بینی شان پهن باشد.

بینی نیز مانند اثر انگشت در هر فرد منحصر به فرد است ، بنابراین انتظار مشاهده نتایج یکسان بعد از جراحی بینی در افراد متفاوت انتظاری نادرست خواهد بود.