۰۴ شهریور ۱۳۹۸
شهریور ۴, ۱۳۹۸

بهترین جراح سینه

شهریور ۴, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

بهترین جراح سینه

پیش از اقدام به جراحی سینه، انتخاب بهترین جراح سینه ضروری ترین و مهم ترین فاکتور می باشد. جراحی زیبایی سینه با اهدافی از قبیل: حجیم کردن ( پروتز سینه ) ، کوچک کردن ( ماموپلاستی ) و بالا کشیدن سینه ( ماستوپکسی ) صورت می پذیرد.

جراحی سینه بین بانوان دارای طرفداران زیادی است. هدف اصلی از انجام این جراحی، افزایش زیبایی سینه می باشد.

به منظور داشتن یک جراحی مطمئن، ایمن و با حداقل عوارض احتمالی، می بایست جراحی توسط بهترین جراح زیبایی سینه انجام گیرد.

ویژگی بهترین جراح سینه

به منظور عدم بروز مشکل برای فرد پس از عمل، حفظ سلامت وی اولویت کار جراح زیبایی سینه می باشد.
اقداماتی که بانوان پیش از جراحی سینه انجام نمایند در گام اول مراجعه به سایت پزشکان و تهیه لیستی از جراحان سینه و در گام بعد مراجعه به مطب جراح سینه منتخب شان و انجام مشاوره با جراح می باشد و در آخرین گام گفتگو با بانوانی که قبلا جراحی سینه برای آنان صورت گرفته است.
فرد در جلسه مشاوره با جراح سینه، باید شرح حال کاملی از وضعیت خود را بیان داشته و هدف خود را از انجام جراحی زیبایی سینه برای جراح بازگو نماید.
بهترین جراح سینه با توجه به وضعیت کلی فرد و با در نظر گرفتن سایز سینه ها دیدگاهی اجمالی از جراحی سینه به فرد ارائه می دهد تا فرد بتواند در مورد اقدام به انجام این جراحی اتخاذ به تصمیم نماید.
بهترین جراح سینه مبتنی بر میزان تبهر و تجربه خود به کمک روش های نوین پزشکی جهت جراحی بیمار اقدام می نماید و ارتباط با قبل و بعد از جراحی سینه ، توصیه های ضروری را برای فرد بیان می نماید.
پیش از اقدام به جراحی سینه، جراح بررسی های لازم را در رابطه با وجود بیماری های خاص و یا سابقه مصرف دارو روی فرد انجام می دهد.
متناسب با چارچوب بدن و شمای کلی اندام فرد، بهترین جراح سینه قادر است توسط هر یک از روش های مختلف کوچک کردن، بزرگ کردن، فرم دهی و زیبا سازی ظاهر سینه اقدام به جراحی فرد نماید.

چگونه بهترین جراح سینه را انتخاب کنیم ؟

در راستای رسیدن به نتیجه مطلوب از جراحی زیبایی سینه ، انتخاب بهترین جراح زیبایی نقشی اساسی را داراست.
مراجعه حضوری به مطب پزشک متخصص و انجام مشاوره پیش از جراحی برای فرد اماکان پذیر می باشد.
توصیه می شود پیش از اقدام به جراحی، فرد گفتگویی با افرادی که قبلا جراحی سینه انجام داده اند داشته باشد و میزان رضایت ایشان از جراحی را مورد بررسی قرار دهد.
بهتر است فرد پیش از جراحی، با سایر بیمارانی که متقاضی جراحی سینه هستند و در ارتباط با سایر متخصصان نیز تحقیق نموده اند صحبت نماید.
به منظور انتخاب بهترین جراح، به فرد توصیه می شود سایت های مخصوص جراحان سینه را مورد بررسی قرار داده و لیستی از بهترین جراحان سینه تهیه نموده و در زمینه میزان مهارت و تجارب جراحان سینه، اطلاعات لازم را کسب نماید.

انواع جراحی سینه

جراحی بزرگ کردن سینه :

به منظور افزایش سایز سینه ها، این جراحی صورت می پذیرد.

جراحی کوچک کردن سینه :

بانوانی که بزرگی بیش از اندازه سینه در آن ها منجر به بروز مشکلاتی نظیر درد در ناحیه قفسه سینه شده است، جراحی کوچک کردن سینه توصیه می شود. این جراحی کمک می کند تا فرد به سینه هایی متناسب با ابعاد و چهارچوب بدن خود دست یابد.

جراحی بازسازی سینه :

برخی بانوان به دلیل درمان سرطان سینه ، بخشی از بافت سینه و یا بافت کامل سینه خود را از دست داده اند، جراحی بازسازی سینه به این دسته از افراد نوصیه می گردد.