۲۶ شهریور ۱۳۹۹
شهریور ۲۶, ۱۳۹۹

لیفت صورت

شهریور ۲۶, ۱۳۹۹ ۰ دیدگاه

لیفت صورت

به منظور لیفت صورت ، روش های مختلفی وجود دارد که در این میان از جراحی لیفت صورت می توان به عنوان موثرترین و کارآمدترین آن ها اشاره نمود که به کاهش آثار پیری خواهد انجامید. ( جوانسازی پوست در اهواز )


جراحی لیفت صورت چیست ؟

جراحی لیفت صورت یا به اصطلاح کشیدن پوست صورت ، نوعی جراحی زیبایی محسوب می شود که از آن می توان به عنوان یکی از بهینه ترین و موثرترین روش های جوانسازی پوست اشاره نمود.

لازم به ذکر است که پوست از مهم ترین اعضای بدن در نمایان ساختن زیبایی می باشد ؛ حال آن که این عضو مهم و حیاتی در اثر قرارگیری و مواجهه با عواملی متعددی ؛ نظیر نور خورشید ، بالا رفتن سن ، قرارگیری در معرض اشعات مضر و غیره با تغییرات قابل ملاحظه ای مواجه می شود ؛ تا جایی که علل فوق الذکر می توانند سبب پیدایش افتادگی ، چین و چروک و نیز شل شدن پوست شده و زیبایی آن را تحت تاثیر قرار می دهند.

افرادی که بنا به هر علتی با علائم فوق الذکر ، روبرو هستند ؛ می توانند با مراجعه به بهترین و معتبرترین کلینیک های زیبایی و انجام جراحی لیفت صورت ، به نحو بهینه ای اقدام به رفع این علائم نموده و جوانی و طراوت پوست خود را بازیابند.

لیفت صورت
سن مناسب جهت انجام جراحی لیفت صورت

به طور کلی انجام عمل لیفت صورت ، محدودیت سنی ندارد و نمی توان سن مشخصی برای آن قائل شد.

اما از آن جا که غالبا در سنین بالای ۳۵ سال ، تدریجا نشانه های کهولت سن از جمله خطوط و چین و چروک ها و مواردی از این قبیل بر روی پوست ، پدیدار می گردند ؛ باید گفت که به طور معمول افرادی که در بازه سنی ۶۰ – ۴۰ سال هستند ، بهترین گزینه برای انجام این عمل جراحی به شمار می روند.
روش های جراحی لیفت صورت

با توجه به عمق چروک های پوستی ، شدت افتادگی پوست و موضع مورد نظر ؛ روش های جراحی لیفت صورت متفاوت خواهد بود.

در ادامه به معرفی هر یک از روش های جراحی لیفت صورت و شرح توضیحی مختصر پیرامون هر یک پرداخته ایم.

لیفت کامل صورت

این روش از لیفت صورت ، مختص افرادی است که با افتادگی وسیع در کلیه نقاط صورت و گاها گردن مواجه هستند.

با انجام جراحی لیفت کامل صورت ، افتادگی و شل شدگی کل نواحی صورت مرتفع می گردد ؛ چرا که طی این عمل جراحی ، تمامی بخش های میانی و تحتانی صورت و گردن کشیده یا به اصطلاح لیفت می شوند.

در ارتباط با برش هایی که طی جراحی لیفت صورت ایجاد می شوند ، باید اشاره داشت که این برش ها عمدتا در شیار خلفی و قدامی گوش ها و در داخل موها لحاظ می شوند و از این رو به طور کامل مخفی بوده و قابل رویت نخواهند بود.

لیفت صورت

لیفت بخش میانی صورت

این روش از جراحی لیفت صورت ، مناسب افرادی می باشد که تنها در قسمت میانی صورت و گونه های خود با افتادگی مواجه هستند.

جراحی لیفت میانی صورت یا اصطلاحا لیفت گونه ؛ نسوج شل شده ای که از روی استخوان گونه افول نموده اند را بالا کشیده و با قرار دهی گونه ها در موقعیت مناسب آن ، منجر به احیای جوانی و شادابی پوست و متعاقابا چهره می شود.

توجه داشته باشید که در جراحی لیفت گونه ، افزون بر لیفتینگ گونه ها ؛ پلک های پایین و خطوط خنده نیز با تغییرات مثبتی روبرو خواهند شد.

برش های مورد نیاز برای انجام لیفت قسمت میانی صورت ، در بخش گیجگاه پوست سر و مابین موها و در صورت صلاحدید ممکن است در داخل دهان ایجاد گردند.

لیفت بخش تحتانی صورت

برخی افراد دچار افتادگی بخش های تحتانی صورت می باشند ؛ این دسته از افراد با انجام لیفت قسمت تحتانی صورت ، می توانند بافت های ثُلث تحتانی صورت خود را بالا کشیده و افتادگی آن را اصلاح نمایند.
هزینه جراحی لیفت صورت

احتساب قیمت جراحی لیفت صورت ، قبل از ویزیت حضوری بیمار توسط پزشک متخصص قابل محاسبه نمی باشد.

از این رو چنانچه تمایل به انجام این عمل جراحی دارید ، جهت اطلاع از هزینه آن باید به پزشک متخصص مراجعه کنید.